4 PRODUKTY DNIA TYLKO PRZEZ TYDZIEŃ!!!!!!!
Szybkowar 5lt Home Perfect Hascevher
Szybkowar 5lt Home Perfect Hascevher
89,00 zł 79,99 zł
Szybkowar gruszka 5lt Home Perfect Hascevher
Szybkowar gruszka 5lt Home Perfect Hascevher
99,99 zł 79,99 zł
szt.
O firmie

Od 1993 roku, Hascevher eksportuje produkty do 44 krajów na 4 kontynentach. Produkujemy dziennie 30.000 (słownie: trzydzieści tysięcy) garnków i szybkowarów dzięki zatrudnieniu 600 pracowników korzystających z najnowszych technologii.

Mamy ponad 600 (słownie sześćset) rodzajów produktów, w tym zestawów garnkowych, szybkowarów, czy garnków do Spagetti. Produkty są przystosowane do wszelkich urządzeń, takich jak: kuchenki elektryczne i gazowe, szkła, ceramiki i kuchenki halogenowe. Dzięki naszym produktom Posiłki w nich przygotowane cechują zdrowe właściwości. Stosujesz mniej wody i tłuszczu, minimalizujesz utraty witamin, minerałów i smaku. Naszą stal importujemy z najlepszych firm na świecie.

Nasze własne marki zostały zarejestrowane w 27 krajach. Produkty posiadają certyfikat CE jakości z TUV w Niemczech i certyfikat TSE z Turkish Standard Institue. Na każdym etapie produkcji nasze systemy same się aktualizują dostarczając najnowocześcią technologie. Posiadamy własny zespół projektantów. Rozwijamy ergonomiczne i wygodne wzory, zachowując przy tym modę i trendy w branży.

Doręczanie najwyższej jakości produktów o najlepszej cenie sprawiło, że firma w tym sektorze stała się popularna we wszystkich krajach na świecie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl